domy drewniane
Okna PCV   |   Drzwi stalowe
OKNA PCV

Okna niby wyglądają tak samo, jednak wiele je różni.... Estetyka, oszczędność energii, trwałość to tylko niektóre szczególne wymagania które bierzemy pod uwagę przy zakupie. Wbrew pozorom wybór okna nie jest łatwy. Inwestycja którą dokonujemy, musi zapewnić nam pewność, że dokonaliśmy właściwego wyboru.

Spełniając oczekiwania konsumentów oferuje okna PCV najnowszej generacji. Dzięki różnorodności kształtów, okna harmonizują z każdym stylem architektury, zarówno z nowym jak i starym budownictwem. Konkurencyjność cen, wynikająca ze skali produkcji sprawia, iż każdy klient powinien być usatysfakcjonowany. Zastosowana przez nas technologia sprawia, iż straty ciepła redukowane są nawet do 40%, a współczynniki redukowania hałasu osiągają optymalne wartości.

okno Ideal 2000
System ten określany jest mianem "klasyka" wśród produktów aluplast. Sztywność profilu pozwala na wykonanie i prawidłowe działanie okien o przeróżnych kształtach i funkcjach. Posiada wiele wariantów systemowych zestawień z przesuniętymi względem siebie powierzchniami skrzydła i ościeżnicy (wariant niezlicowany), z powierzchnią zewnętrzną leżącą w połowie grubości przylgi ościeżnicy (wariant półzlicowany) i z leżącymi w jednej płaszczyźnie powierzchniami zewnętrznymi skrzydła i ościeżnicy (wariant zlicowany).Odpowiedzią na zapotrzebownie klientów ceniących sobie względy estetyczne jest wersja Round-line o zaokrą- glonych krawędziach.


okno Ideal 3000
System o szerokości 60 mm, z uszczelnieniem wewnętrznym, trzykomorowy. System IDEAL 3000 to kolejna propozycja aluplastu w segmencie profili o głębokości zabudowy 60 mm. Od IDEAL 2000 różni się występowaniem dodatkowej uszczelki w środkowej części zakładki skrzydła. Charakterystyczna konstrukcja z uszczelnieniem środkowym wyodrębnia "strefę mokrą" i "strefę suchą", w której pracuje okucie nie narażone na działanie warunków atmosferycznych. Dodatkową zaletą jest umieszczenie obydwu uszczelek przylgowych w skrzydle, co zapobiega ich uszkodzeniu w przypadku nadepnięcia na dolną krawędź ościeżnicy drzwi balkonowych.


okno Ideal 4000
System pięciokomorowy o głębokości zabudowy 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym W pełni rozwinięta technologia rodziny Ideal. Konstrukcja trzy- do pięciokomorowa i głębokość zabudowy 70 mm zapewniają dobrą izolację termiczna i akustyczną. System dostępny w wersji półzlicowanej i zlicowanej. Poza spełnianiem najbardziej rygorystycznych norm o ochronie ciepła system IDEAL 4000 cechuje nowoczesne wzornictwo, odpowiadające najnowszym trendom panującym na rynku okiennym. Zaokrąglone linie nadają oknom nowoczesny i harmonijny wygląd.okno Ideal 70
System IDEAL 70 reprezentuje to co jest najlepsze w nowej generacji okien PCV. Łączy on w sobie świetny wygląd z rewelacyjnymi osiągami w zakresie izolacji cieplnej oraz ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Elegancki wygląd profili IDEAL 70 podnosi walory wyglądu zewnętrznego domu i harmonizuje i każdym rodzajem elewacji. 5-komorowa konstrukcja oraz dwie warstwy uszczelek zapewniają kompletną ochronę przeciwko warunkom pogodowym jak również w znacznym stopniu wpływają na oszczędność energii. Wasz dom będzie cieplejszy, cichszy, miły w zimie i jasny w lecie. Okna z profilu IDEAL 70 wymagają rzadkiego mycia wodą z niewielkim dodatkiem mydła.


okno Ideal 6000
System o szerokości 80 mm, z uszczelnieniem wewnętrznym, sześciokomorowy System IDEAL 6000 to najbardziej zaawansowana technologicznie propozycja w rodzinie profili aluplast. Sześciokomorowa budowa i głębokość zabudowy 80 mm powodują, że profile te posiadają doskonałe parametry statyczne oraz parametry izolacyjności termicznej i akustycznej. Poza spełnieniem najbardziej rygorystycznych norm technologicznych system cechuje również bardzo nowoczesny design i zwarta konstrukcja. Także w tej wersji występuje trzecia uszczelka, powodująca wyodrębnienie tzw. "suchej komory", w której pracują okucia.

WZ-projekt