domy drewniane
Spółdzielnie, Spółki, Wspólnoty Mieszkaniowe

Zwracamy się do Państwa z ofertą pełnej obsługi w zakresie ocieplenia budynków będących w Państwa administracji.

Współpracujemy z renomowanymi biurami projektowymi, które w sposób kompleksowy pomogą Państwu w przeprowadzeniu audytu energetycznego oraz w sporządzeniu projektu architektonicznego. Renomowani systemodawcy ociepleń dostarczą materiały natomiast firma WZ-PROJEKT profesjonalnie wykona wszelkie prace termomodernizacyjne.

Współpracujemy z firmami projektowo-konsultingowymi zajmującymi się pozyskiwaniem środków finansowania na przedsięwzięcia termomodernizacyjne.

Spółdzielnie Mieszkaniowe

finansowanie może odbywać się poprzez zaciągnięcie kredytu w banku komercyjnym na preferencyjnych warunkach i uzyskaniem premii termomodernizacyjnej w wysokości 20% zaciągniętego kredytu lub 16% wartości inwestycji lub poprzez kredyt preferencyjny w Banku Ochrony Środowiska w wysokości 3%, który można zaciągnąć nawet na 80% wartości inwestycji, po spłacie połowy inwestycji można ubiegać się o umorzenie 50%.

istnieje program związany z rewitalizacją miast, gmin warunkiem koniecznym przystąpienia do programu jest to, aby tereny modernizowane były wpisane w lokalny program rewitalizacji miast i gmin - są środki unijne. Dofinansowanie w wysokości do 80% wartości inwestycji.
Dotyczy budynków mieszkalnych.

Wspólnoty mieszkaniowe

finansowanie może odbywać się poprzez zaciągnięcie kredytu w banku komercyjnym na preferencyjnych warunkach i uzyskaniem premii termomodernizacyjnej w wysokości 30% zaciągniętego kredytu lub 16% wartości inwestycji.

Spółki Mieszkaniowe oraz inni zarządcy nieruchomości (Sp. z o.o.)

możemy pozyskać dla Państwa środki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, jeśli są Państwo właścicielami budynków, jeśli są zawiązane Wspólnoty Mieszkaniowe to środki można pozyskać z banku Gospodarstwa Krajowego.

Urzędy Miast

istnieje program związany z rewitalizacją miast i gmin, warunkiem koniecznym tego programu jest aby tereny modernizowane były wpisane w lokalny program rewitalizacji miast i gmin. Są na to środki unijne. Dofinansowanie do 80% wartości inwestycji. Nie dotyczy budynków mieszkalnych, ale przedszkoli, szkół, placówek użytku publicznego itd.

Wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia nadzory inwestorskie w zakresie przedsięwzięć termomodernizacyjnych oraz kompleksową obsługę wspólnot.

Marki m.in. GREINPLAST, KREISEL, SELENA, TERRANOVA są znane i doceniane na polskim rynku już od wielu lat. Firma WZ-PROJEKT funkcjonuje wyłącznie w oparciu o polski kapitał.

Stosowane przez nas materiały charakteryzują się wysoką jakością, odpornością na promieniowanie UV, za czym idzie trwałość kolorystyki. Wszystkie wyroby fasadowe zawierają dodatki grzybo i algobójcze. Kleje do wełny i siatki dodatkowo są zbrojone włóknem celulozowym co w sposób zdecydowany zwiększa trwałość wykonywanych elewacji.

Jeśli możecie wykonać Państwo pracę zapewniając wyższy standard, przy użyciu najwyższej klasy materiałów za cenę niższą od konkurencji, to należy to zrobić z ekonomicznego, finansowego i społecznego powodu.WZ-projekt